Horská chata Viktorka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v nadmořské výšce 828m nad Černým Dolem. V létě je chata přístupná autem až k objektu. V zimním období zaparkujete na parkovišti v Černém Dole a zajistíme pro vás rolbu nebo skůtr, také je možnost vyjít kopec pěšky, jen pro zdatné turisty.
Vybavení a služby
Chata se vytápí akumulačními kamny, pokoje obloženy dřevem. Dvě koupelny se sprchou a umyvadlem. Veškeré hyg.zařízení pro děti, stupačky i jídelní stolky. WC v 1.patře i 3x v přízemí. Dvě zcela vybavené kuchyně - jedna pro max. 12 osob, druhá i pro 20 osob. Sklokeramické sporáky, topinkovače, toustovače, el.konvice, mikrovlnky, lednice, mrazáky v přízemí bar.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Možnost koupání pro otužilé v jezírku u chaty. Koupání v přírodních koupalištích i lázních v Čisté, Janských Lázních, Vrchlabí, Trutnově a okolí. V Černém Dole možnost nakoupit, max. 20min. pěšky. Sportovní aktivity, tenis, čtyřkolky, bowling, kulečník, koně a poníci, pouštění draků hned pod kopcem atd. Krásné výlety na kolech, turistika, houbaření. V zimě upravené trasy na běžky a samozřejmě sjezdovka 200m od chaty.
TOPlist