TOPlist
České hory » Krušné hory » Ubytování » Loučná pod Klínovcem » Horská chata ve Ski areálu Klínovec

Horská chata ve Ski areálu Klínovec

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Loučná pod Klínovcem
Adresa: 
Loučná pod Klínovcem 100
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 081 487
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/horskachataklinovec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 9 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1098 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Loučná pod Klínovcem počasí Loučná pod Klínovcem

Po domluvě


Poloha a dosažitelnost

Horská chata se nachází v srdci největšího lyžařského areálu v Krušných horách - Ski areálu Klínovec. Chata stojí 100m od sjezdovky a 10m od parkoviště, kde se můžou zadarmo zaparkovat auta.

Vybavení a služby

Chata má veškeré vybavení, které je potřeba k rekreaci. Kuchyňka je plně vybavena a zařízena, ve společenské místnosti je možnost jsi zatopit v otevřeném krbu. Dále jsou k dispozici 3 pokoje, kde se vyspí celkem 9 lidí. Pokoje jsou též plně zařízené a jsou po 4,3 a 2 postelích. Koupelna je se sprchovým koutem a teplá voda je ohřívaná v elektrickém bojleru s kapacitou pro 10 osob.

Rekreace a služby v okolí

Na německé straně se nachází další lyžařské středisko Fichtelberg, kde je možnost též provozovat veškeré zimní sporty. Pro snowboardisty je poblíž oblíbený areál Neklid a nebo v mini areálu Klínovec vybudovaná u-rampa. V létě jsou na Klínovci cyklotrasy, které jsou opět propojeny s Německem a Božím Darem. Dále bych vyzdvihla nejvýše položené horské městečko u nás a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petra Šťastná
Informace poskytnul: Petra Šťastná
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz