PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Mariánská » Horská chata Tesla

Horská chata Tesla

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Mariánská
Adresa: 
ul. Marie Majerové 125, Mariánská
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 477 709
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/tesla-marianska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 35 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec

počasí Mariánská

Wi-Fi

Je možný

Chata se nachází v rekreační osadě Mariánská, cca 3km od Jáchymova. Je vhodná k celoroční rodinné i sportovní rekreaci. Chata obsahuje 8 pokojů, 3 kuchyňky, 3 koupelny, 3 WC, lyžárnu, společenskou místnost a obytnou verandu. K dispozici parkoviště pro 10 aut, ohniště, gril, dětské hřiště, wi-fi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází v rekreační osadě Mariánská, 3km od Jáchymova, 8km od Božího Daru, 20km od Karlových Varů. Dostanete se k nám autem, třikrát denně busem z Karlových Varů (zastávka cca 200m), vlakem do Ostrova a dál busem, a pěšky nebo na kole.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovací kapacita je 35 lůžek. Nachází se zde 8 pokojů (2x6 lůžek, 5x4 lůžka, 1x3 lůžka), 3x koupelna, 3x WC, 3x kuchyňka (sporák, lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a veškeré nádobí), 1x společenská místnost s TV, wi-fi, 1x obytná veranda s TV, lyžárna (kolárna). Přímo před chatou se nachází parkoviště pro cca 10 aut, zákoutí s ohništěm, grilem a dětským... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí se nachází mnoho přírodních zajímavostí a kulturních památek, např. Božídarské rašeliniště, Ježíškova cesta Boží Dar, Klínovecká rozledna a Jáchymovské muzeum. V zimním období je v okolí v provozu několik lyžařských areálů (Klínovec, Plešivec, Náprava, Boží Dar - Novako, Neklid) , půjčovna lyží a snowboardů. Každý den je zde v provozu Skibus... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Strnadová Jiřina
Informace poskytnul: Strnad Daniel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz