TOPlist

Horská chata Tesla

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v rekreační osadě Mariánská, 3km od Jáchymova, 8km od Božího Daru, 20km od Karlových Varů. Dostanete se k nám autem, třikrát denně busem z Karlových Varů (zastávka cca 200m), vlakem do Ostrova a dál busem, a pěšky nebo na kole.
Vybavení a služby
Ubytovací kapacita je 35 lůžek. Nachází se zde 8 pokojů (2x6 lůžek, 5x4 lůžka, 1x3 lůžka), 3x koupelna, 3x WC, 3x kuchyňka (sporák, lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a veškeré nádobí), 1x společenská místnost s TV, wi-fi, 1x obytná veranda s TV - zde povoleno kouření, lyžárna (kolárna). Přímo před chatou se nachází parkoviště pro cca 10 aut, zákoutí s ohništěm, grilem a dětským hřištěm. Domací mazlíčky si k nám klidně můžete vzít s sebou.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází mnoho přírodních zajímavostí a kulturních památek, např. Božídarské rašeliniště, Ježíškova cesta Boží Dar, Klínovecká rozledna a Jáchymovské muzeum. V zimním období je v okolí v provozu několik lyžařských areálů (Klínovec, Plešivec, Náprava, Boží Dar - Novako, Neklid) , půjčovna lyží a snowboardů. Každý den je zde v provozu Skibus Mariánská-Klínovec. Dále jsou k dispozici běžecké areály Eduard (4km), Jahodová louka (6km) a Fichtelberg (10km). V letním období je tato oblast vhodná k cykloturistice, turistice, sběru hub, borůvek apod., ale samozřejmě i k pasivnímu odpočinku. Přímo v osadě se nachází tenisový kurt, půjčovna jízdních kol a lezecká stěna. Funguje zde několik restaurací a je možno si nechat dovézt jídlo z nedaleké pizzerie.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz