PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Pec pod Sněžkou » Chata Smetánka

Chata Smetánka

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Chata SMETÁNKA, 542 21 Pec pod Sněžkou 45
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chatasmetanka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 50 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 960 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou

Je možný

Chata se nachází na sjezdovce Bramberg-Hnědý vrch. V létě horská turistika, v zimě ideální poloha na sjezdové lyžování. Nabízí ubytování s polopenzí, celkem i s přistýlkami 50 lůžek. Mohou sem přijet i větší školní skupiny. Základem spokojenosti hostů je dobrá česká kuchyně.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit středních Krkonoš - v Peci pod Sněžkou (na úpatí Liščí hory - 1.362 m n.m.) v nadmořské výšce 935 m.n.m, přímo na sjezdovce Bramberk, 150m nad spodní nástupní stanicí čtyřsedačkové lanovky. Chata je vzdálena cca 1 km od autobusové stanice v Peci pod Sněžkou, cca 15 minut chůze z horního parkoviště „U zeleného... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízí ubytování v zimě a v létě s polopenzí, celkem i s přistýlkami 50 lůžek. Mohou sem přijet i větší školní skupiny. Základem spokojenosti hostů je dobrá česká kuchyně s velkými porcemi a oblíbenými moučníky. Polovina pokojů má vlastní koupelnu se sprchou a WC, ostatní umyvadlo s teplou vodou a dalším vybavením na patře. Můžete posedět v nekuřácké nebo kuřácké... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V chatě je k dispozici herna (dětský koutek, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal a hokej, šipky, ...). U chaty je prostor pro míčové hry, badminton, líný tenis. V blízkém okolí se nachází bazén, sauna, solárium, masáže a v Peci pod Sněžkou (20 minut chůze) squash, richochet, aerobic, tenis, přírodní i halové sporty, půjčovna horských kol. Poloha chaty nabízí... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Smetánci s.r.o.
Informace poskytnul: Petr Cink
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz