PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Tesák » Horská chata Slovan

Horská chata Slovan

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Rajnochovice, Tesák
Adresa: 
Tesák ev.č. 246, 768 71 Rajnochovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 106 766, 601 503 003
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chataslovan.cz www.ceskehory.cz/slovan-tesak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Fotbálek, šipky, pinec, lesní procházky, lyžovačka, disko, vyhřátá chata, dobré jídlo, točené pivko, asfaltové hřiště, wifi internet, přívětivý personál komunikující i v anglickém jazyce, připraven vyhovět Vašim přáním a požadavkům. Číst o tom nestačí, přijeďte se přesvědčit na vlastní kůži.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Parkování u chaty zdarma

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Poskytujeme ubytování pro méně náročnou klientelu – pokoje s patrovými postelemi a společným sociálním zařízením, dámské - pánské zvlášť. V horním patře hlavní budovy (8 pokojů čtyřlůžkových, 1 šestilůžkový). V tzv. přístavbě – připojená část s vlastním vchodem a sociálním zařízením se sprchou (3 pokoje šestilůžkové). Celková kapacita je tedy 56 lůžek. Ložní prádlo je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti chaty se nachází lyžařský svah Cvičná louka s 2 vleky a umělým zasněžováním, rozsáhlé, dobře značené běžecké tratě a turistické i cyklotrasy. Doporučit pak můžeme výlety/výšlapy/výjezdy: • na poutní místo Sv. Hostýn s rozhlednou 8 km • na vyhlídku Čerňava 1,5 km • na nejvyšší vrchol Hostýnských vrchů – Kelčský Javorník 5 km S ROZHLEDNOU • do města... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Robert Snášel
Informace poskytnul: Robert Snášel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz