PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Bartošovice » Horská chalupa U NÁS

Horská chalupa U NÁS

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Bartošovice
Adresa: 
Bartošovice v Orlických horách 018
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 696 977
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupaunas.cz www.ceskehory.cz/chalupaunas
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Nabízíme pronájem celého objektu bez servisu, což zahrnuje: ubytování ve zrekonstruovaných interiérech chalupy s kapacitou 4 dvoulůžkových, 1 čtyřlůžkového a 1 šestilůžkového pokoje, s možností až šesti přistýlek, zahrada s altánkem a ohništěm, prostory bývalé restaurace s kuchyní a salónek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Najdete nás u silnice v centru obce Bartošovice v Orlických horách. U chalupy je zdarma parkoviště hlídané kamerovým systémem se záznamem, nočním osvětlením a nočním viděním. Doprava vlakem – do stanice Žamberk, dále autobusem do Bartošovic v Orlických horách. Doprava autem – Žamberk, Kunvald, Bartošovice v Orlických horách.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme pronájem celého objektu i se společenskými prostorami a zahradou již od 3 nocí (v červenci a srpnu minimálně 6 nocí). Maximální kapacita je 18 lůžek, ale máme možnost ji rozšířit přistýlkami. Ubytování nabízíme bez servisu. Horská chalupa U NÁS je jedna z mála zachovalých romantických chalup, ve které na vás i v 21. století dýchne atmosféra starých časů a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

K chalupě patří Lyžařský areál Nella se dvěma lyžařskými vleky vzdálenými 150m od chalupy. Vlek 400m, převýšení 70m, v nadmořské výšce 627m, osvětlen (pro noční lyžování), je vhodný zejména pro rodinnou rekreaci. Provazový vlek (100m) je určen začínajícím lyžařům. Ve stanici vleku mají lyžaři možnost zakoupení teplých nápojů i malého občerstvení. V zimním období... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: John Nell s.r.o.
Informace poskytnul: Jan Sotona
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz