PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Hertvíkovice » Holiday-house Krkonoše

Holiday-house Krkonoše

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Mladé Buky, Hertvíkovice
Adresa: 
Hertvíkovice 41, Mladé Buky
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Holiday-house Krkonoše chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Mladé Buky

Wi-Fi

Po domluvě

Celozděný, 2 podlažní dům se nachází na okraji obce Mladé Buky - Hertvíkovice. Nabízí ubytování pro 8 osob. Disponuje 3 ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, technickou místností. V okolí se nachází množství turistických tras, cyklostezek, sjezdovek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Celozděný dům se nachází v atraktivní části Krkonoš na okraji obce Mladé Buky-Hervíkovice vzdálené od města Trutnov 10km. Dojezd k objektu je možný celoročně, možnost parkování na pozemku. Nabízí ubytování pro max. 8 osob. Dům je plně vybaven k celoročnímu užívání.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celozděný dům se nachází v atraktivní části Krkonoš na okraji obce v blízkosti lesů a horských luk. Dům o rozloze 150m2 má 2 podlaží. V 1.podlaží se nachází předsíň, kuchyň, jídelní část, obývací pokoj, technická místnost a sociální zařízení. Ve 2.podlaží jsou 3 ložnice s balkony s výhledem na hory a sociální zařízení. Z obývacího pokoje je možné vyjít na terasu. V... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistika, cykloturistika, ski areály - Mladé Buky, Černá hora, Pec pod Sněžkou, koupání - Retro park Sejfy, Golf club Mladé Buky, Jánské Lázně, Hrádeček

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz