TOPlist

Holiday-house Krkonoše

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Mladé Buky, Hertvíkovice
Adresa: 
Hertvíkovice 41, Mladé Buky
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 114 038 (Týn Daniel)
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
holiday-house.cz
www.ceskehory.cz/holiday-house
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Mladé Buky počasí Mladé Buky

Mladé Buky hlásí 40 - 70 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Celozděný, 2 podlažní dům se nachází na okraji obce Mladé Buky - Hertvíkovice. Nabízí ubytování pro 8 osob. Disponuje 3 ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, technickou místností. V okolí se nachází množství turistických tras, cyklostezek, sjezdovek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Celozděný dům se nachází v atraktivní části Krkonoš na okraji obce Mladé Buky-Hervíkovice vzdálené od města Trutnov 10km. Dojezd k objektu je možný celoročně, možnost parkování na pozemku. Nabízí ubytování pro max. 8 osob. Dům je plně vybaven k celoročnímu užívání.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celozděný dům se nachází v atraktivní části Krkonoš na okraji obce v blízkosti lesů a horských luk. Dům o rozloze 150m2 má 2 podlaží. V 1.podlaží se nachází předsíň, kuchyň, jídelní část, obývací pokoj, technická místnost a sociální zařízení. Ve 2.podlaží jsou 3 ložnice s balkony s výhledem na hory a sociální zařízení. Z obývacího pokoje je možné vyjít na terasu. V... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistika, cykloturistika, ski areály - Mladé Buky, Černá hora, Pec pod Sněžkou, koupání - Retro park Sejfy, Golf club Mladé Buky, Jánské Lázně, Hrádeček

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Informace poskytnul: Daniel Týn
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz