Holiday-house Krkonoše

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Celozděný dům se nachází v atraktivní části Krkonoš na okraji obce Mladé Buky-Hervíkovice vzdálené od města Trutnov 10km. Dojezd k objektu je možný celoročně, možnost parkování na pozemku. Nabízí ubytování pro max. 8 osob. Dům je plně vybaven k celoročnímu užívání.
Vybavení a služby
Celozděný dům se nachází v atraktivní části Krkonoš na okraji obce v blízkosti lesů a horských luk. Dům o rozloze 150m2 má 2 podlaží. V 1.podlaží se nachází předsíň, kuchyň, jídelní část, obývací pokoj, technická místnost a sociální zařízení. Ve 2.podlaží jsou 3 ložnice s balkony s výhledem na hory a sociální zařízení. Z obývacího pokoje je možné vyjít na terasu. V létě mohou návštěvníci využít venkovní posezení, pergolu, gril, bazén. Lyžařské vybavení a kola je možné uschovat v technické místnosti v přízemí domu. V blízkosti domu se nachází velké množství turistických tras, cyklotras, nedaleko je golfové hřiště, letní koupaliště, ski areály, zábavní parky. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika, cykloturistika, ski areály - Mladé Buky, Černá hora, Pec pod Sněžkou, koupání - Retro park Sejfy, Golf club Mladé Buky, Jánské Lázně, Hrádeček
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz