TOPlist

Holiday Home Smržovka

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Smržovka
Adresa: 
Kostelní 1368, Smržovka
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-774 987 562
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/holiday-home
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 13 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Smržovka - Snowpark Filip počasí Smržovka - Snowpark Filip

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Smržovka je město v okrese Jablonec nad Nisou v podhůří Jizerských hor na silniční a železniční trati mezi Jabloncem nad Nisou a Tanvaldem. Dům svou polohou poskytuje skvělé zázemí pro letní i zimní turistiku, sporty, firemní akce, rodinné dovolené, tématické víkendy, teambuildingové akce, sportovní soustředění.... V obci je veškerá občanská vybavenost včetně několika... více >>

Vybavení a služby

Prázdninový dům se nachází v obci Smržovka. Dům má 5 samostatných ložnic, v každém patře se nachází koupelna s oddělenými WC. Plně vybavená kuchyň se sporákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a lednicí s mrazákem. Obývací pokoj s 3D smartTV, domácím kinem, a krbem. K dispozici je zde k zapůjčení několik knižních titulů, časopisy a společenské hry Monopoly a... více >>

Rekreace a služby v okolí

4 minuty chůzí se nachází Parkhotel Smržovka, kde se lze za rozumné ceny najíst, u restaurace je dětský park. Hned za domem stojí zrekonstruovaný pozdně barokní kostel Sv. Archanděla Michaela. Nejbližší sjezdovka Filip se nachází 10 minut chůzi od domu. Velmi pěkné lyžování za rozumné ceny. Na okraji obce Smržovka je jezdecká stáj nabízející vyjížďky na koních po... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavel
Informace poskytnul: Pavel
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz