PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Špičák » Hanna - pension

Hanna - pension

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Železná Ruda, Špičák
Adresa: 
Špičák 133, Železná Ruda
Telefon: 
zobrazit telefony
376 397 102
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hanna.cz www.ceskehory.cz/hanna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 803 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Špičák

Wi-Fi

UBYTOVÁNÍ v klidné lokalitě na okraji obce Špičák. STRAVOVÁNÍ možnost objednat snídani(snídaňový bufet) nebo vlastní stravování v kompletně vybavené kuchyni s jídelnou. PARKOVÁNÍ prostorné vlastní parkoviště u vchodu do pensionu. DALŠÍ INFO na www.hanna.cz


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension je celoročně snadno dostupný. Najdete jej v obytné zóně za Železnou Rudou směr Špičák. Vlak ČD - zastávka Železná Ruda-město(15 min. pěšky), na požádání vás bezplatně dopravíme k pensionu. Zastávka autobusu (3 min.pěšky) je také zastávkou letního ECO-BUSu s přívěsem na kola a zimního SKI-BUSu. Pro motoristy vlastní prostorné parkoviště u vchodu pensionu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

"Byt-Apartmán" 2+1 (65 m2) pro 2-5 osob se dvěma ložnicemi s příslušenstvím (2x sprcha,2x WC),TV,WiFi s kuchyní a jídelnou. "Byt-Apartmán" 1+1 (41 m2) ložnice pro 2 osoby s příslušenstvím (sprcha,WC),TV,WiFi s kuchyní a jídelnnou pro 2- 4 osoby s možností přidat sousední samostatný pokoj (21m2),příslušenství (sprcha,WC),TV,WiFi. Vyberte si pobyt se snídaní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařské a sportovní areály - vzdálenost od pensionu: SKI a BIKE Špičák 1,2km, Nad nádražím 0,5km, Samoty a Pancíř 1km, Gr.Arber(D) 10km. Pumptrack (s asfaltovým povrchem),dětské hřiště a malé fotbalové hřiště v Ž.Rudě 1 km. Cyklostezka u pensionu.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hana Pechová
Informace poskytnul: Antonín Pech
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz