Hanna - pension

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Železná Ruda, Špičák
Adresa: 
Špičák 133, Železná Ruda
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-376 397 102
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hanna.cz
www.ceskehory.cz/hanna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 803 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Železná Ruda - Špičák počasí Železná Ruda - Špičák

Ubytování v klidné lokalitě mezi Železnou Rudou a Špičákem. Možnost volby typu ubytování 2-lůžkové pokoje se snídaní nebo apartmány s kuchyňkou **Podrobnosti najdete na www.hanna.cz **


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování v klidné lokalitě mezi obcemi Železná Ruda a Špičák. Zastávka ČSAD , SKI-BUS a letní ECO-BUS(s přívěsem na kola)- 100 m. Vlak ČD-zastávka Železná Ruda-město 10 min.pěšky. (!! Na požádání pro vás na zastávku přijedeme a bezplatně dopravíme k pensionu!!)

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Všechny pokoje , včetně všech apartmánových ložnic/sprcha/WC/TV/WiFi. Možnost snídaně formou bufetu Pro motoristy parkování u vchodu pensionu. Uzamykatelná "lyžárna a kolárna"

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařské a sportovní areály:vzdálenost od pensionu: SKI a BIKE Špičák 1,2 km,-Nad nádražím 0,5 km,-Samoty a Pancíř 1 km,-Gr.Arber(D)10km. Cyklostezka u pensionu.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hana Pechová
Informace poskytnul: Hana Pechová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz