PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Stožec » Hájenka v Ovesné

Hájenka v Ovesné

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Stožec
Adresa: 
Stožec 70, 384 44 Stožec
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 954 051
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
ubytovani-sumava-stozec.cz www.ceskehory.cz/hajenkaovesna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 750 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Stožec

Wi-Fi

Parkování

Ten kdo hledá samotu, klid a ticho v krásné přírodě našeho největšího národního parku Šumava, je toto místo ideální volba.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Ohniště
Povlečení
Parkování
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U cyklostezky (200m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt je přímo u lesa. Hájenka je dostupná autem, parkování přímo u objektu. Hájenka je kousek od Lipenské nádrže a je zasazena mezi lesy na polosamotě (vedle malá chatka s rybníčkem) a příjezd k objektu je již pouze na zvláštní povolení Šumavského národního parku, které je hostům hájenky samozřejmě po dobu pobytu k dispozici.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování až pro 15 osob ve 4 ložnicích (minimální počet ubytovaných je 8. POKOJ 1 - přízemí - manželská postel + palanda pro děti (celkem 4 lůžka) + koupelna a WC , POKOJ 2 - přízemí - manželská postel (2lůžka) + jednolůžko + koupelna a WC , POKOJ 3 - podkroví - manželská postel (2lůžka) + jednolůžko + koupelna a WC , POKOJ 4 - podkroví -... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Asi 300m od hájenky probíhá Vltavská cesta, která se tahne Šumavou podél Vltavy a šumavskými lesy a to v délce cca 36 ti km(Nová Pec - Stožec) a je hojně využívana in - line bruslaři a cyklisty. Kousek od hájenky začíná známá medvědí stezka, nedaleko Boubínský prales, krásný je výlet k Plešnému Jezeru a k Schwarcenberskému kanálu, dále Stožecká kaple, Jelení vrchy či... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Leoš Hrdlička
Informace poskytnul: Leoš Hrdlička
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz