PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Kotelsko » Farma Kotelsko

Farma Kotelsko

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rovensko pod Troskami, Kotelsko
Adresa: 
Kotelsko 5, Rovensko pod Troskami
Web adresa:
www.ceskehory.cz/farmakotelsko
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Farma nabízí apartmán v podkrovním penzionu o třech pokojích, dvou koupelnách a společenské místnosti s kuchyňským koutem. V přízemí je terasa s grilem s výhledem na rybníček a otevřeným ohněm. Součástí areálu je písková jízdárna pro koně o průměru 16m.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Farma se nachází na adrese Kotelsko 5, obec Veselá, pošta 512 63, Rovensko pod Troskami. Kotelsko je část obce Veselá v okrese Semily v blízkosti CHKO Český ráj v nadmořské výšce 369m n.m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V Kotelsku jsme od roku 2009 a zabýváme se chovem koní a agroturistikou. Naše farma nabízí ubytování v podkrovním apartmánu nad stájemi vhodné pro 4 až 8 osob. Můžete se u nás svést na koni nebo v historickém kočáře taženém koňmi. Těšíme se na všechny, kteří k nám přijedou strávit dovolenou, víkend nebo si jen zajezdit na koni či ochutnat med z naší... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Na naší farmě se dá strávit pěkná dovolená s možností mnoha výletů do Českého ráje. Farma se kromě chovu koní zabývá i chovem včel a produkcí medu. V blízkém okolí farmy jsou dva rybníky vhodné k rybaření nebo osvěžení během horkých letních dnů. Také zde prochází Zlatá stezka Českého ráje, která propojuje nejzajímavější lokality Českého ráje přírodního charakteru, ale... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Farma Kotelsko s.r.o.
Informace poskytnul: Hana Taibrová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz