PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Strážný » Dvůr Lískový vrch

Dvůr Lískový vrch

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Strážný
Adresa: 
Strážný 120
Web adresa:
www.ceskehory.cz/dvurliskovyvrch
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Restaurace s terasou

Parkování

Sauna

U lyžařských vleků

Dvůr Lískový vrch nabízí ubytování v zcela nových apartmánech s kuchyňským koutem. V restauraci si vychutnáte skvělou snídani, v zimě se zahřejete v sauně, v létě si užíváte terasu a děti dovádí na dětském hřišti. Oblíbené turistické, běžecké a cyklistické trasy hned za rohem.

Dvůr Lískový vrch Společné prostory
Restaurace
Sauna
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Dětské hřiště
Restaurace s terasou
Venkovní gril
Sauna
Parkování
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Snídaně
Umístění objektu
U lyžařských vleků (700m)
U běžkařských tratí (100m)
U cyklostezky (20m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Dvůr Lískový vrch se nachází v menší obci Strážný v Národním parku Šumava. Penzion láká svou polohou zejména milovníky přírody. Apartmány jsou navrženy v šumavském stylu z přírodních materiálů a jsou maximálně ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Jídla podávaná v restauraci jsou převážně z vlastních surovin a lokálních zdrojů.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Přímo v penzionu můžete využít finskou saunu až pro 12 osob s odpočívárnou. Na zahradě se nachází dětské hřiště viditelné z terasy restaurace. V restauraci podáváme pokrmy z čerstvých a lokálních surovin, zaměřujeme se zejména na moderní českou kuchyni. Načerpat energii můžete z okolních lesů, které obklopují Dvůr Lískový vrch a jsou skvělým místem pro pěší, cyklo a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci je k dispozici v zimním období menší ski areál Strážný vhodný zejména pro děti. V okolí Strážnýho je možné využít množství běžeckých tras, které jsou napojeny na Bílou stopu na Šumavě. V létě se zabavíte na kole i pěšky. Značených turistických tras, cyklostezek a naučných stezek je okolo penzionu nespočet.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Gabreta spol.s r.o.
Informace poskytnul: Tereza Loudová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz