TOPlist

Dům U lesa

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liberec
Adresa: 
Na rozhraní 111, 460 08 Liberec 19
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 853 745, 482 770 410
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.dumulesa.cz
www.ceskehory.cz/dumulesa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  500 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Liberec počasí Liberec

Silvestr 2019 / 2020

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2019
Přivítejte příchod Nového roku 2020 v objektu Dům U lesa

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům u lesa najdete v Liberci pod Ještědem na klidném místě u lesa. V dosahu asi 15 min. chůze jsou tři restaurace. Parkování je ve dvoře. Není dovoleno ubytování s domácími mazlíčky. Nekuřácké ubytování, kouření je povoleno pouze venku před ubytováním. Pro pobyt starších lidí nebo rodiny s malým dítětem je vhodný apartmán 2 - je v přízemí a má bezbariérový vstup.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán 1 - vcházíte vlastním vchodem do malé chodbičky z které se vchází do koupelny, tam najdete sprchový kout, WC, umyvadlo, pračku, hygienické potřeby a osušky, které se mění podle potřeby. K apartmánu stoupáte po schodech do podkroví, kde je vpravo i vlevo samostatný pokoj. Místnost vpravo slouží jako obytná kuchyňka, najdete zde kuchyňský kout s myčkou,... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Liberec nabízí široký sortiment vyžití. V zimě lyžování, s malými dětmi se krásně lyžuje na Javorníku (autem 15 min.). ZOO, Botanická zahrada, Ještěd, turistika, akce ve sportovní hale, plavecký bazén, akvapark, IQpark, hrady, zámky, Dynopark. V Liberci si každý vybere podle svého vkusu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: SIBLÍKOVÁ MILUŠE
Informace poskytnul: MILUŠE SIBLÍKOVÁ
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz