Dům U lesa

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Liberec
Adresa: 
Na rozhraní 111, 460 08 Liberec 19
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Dům U lesa chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 500 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Liberec počasí Liberec

Jedná se o samostatný objekt se dvěma apartmány, apartmán 1 - MAX 5 LŮŽEK, apartmán 2 - MAX.3 lůžka. Je možné si pronajmout každý apartmán zvlášť, nebo celý objekt kompletně. Každé ubytování má svůj vlastní vchod. Najdete Nás v Liberci pod Ještědem na klidném místě u lesa.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům u lesa najdete v Liberci pod Ještědem na klidném místě u lesa. V dosahu asi 15 min. chůze jsou tři restaurace. Parkování je ve dvoře. Není dovoleno ubytování s domácími mazlíčky. Nekuřácké ubytování, kouření je povoleno pouze venku před ubytováním. Pro pobyt starších lidí nebo rodiny s malým dítětem je vhodný apartmán 2 - je v přízemí a má bezbariérový vstup.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán 1 - vcházíte vlastním vchodem do malé chodbičky z které se vchází do koupelny, tam najdete sprchový kout, WC, umyvadlo, pračku, hygienické potřeby a osušky, které se mění podle potřeby. K apartmánu stoupáte po schodech do podkroví, kde je vpravo i vlevo samostatný pokoj. Místnost vpravo slouží jako obytná kuchyňka, najdete zde kuchyňský kout s myčkou,... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Liberec nabízí široký sortiment vyžití. V zimě lyžování, s malými dětmi se krásně lyžuje na Javorníku (autem 15 min.). ZOO, Botanická zahrada, Ještěd, turistika, akce ve sportovní hale, plavecký bazén, akvapark, IQpark, hrady, zámky, Dynopark. V Liberci si každý vybere podle svého vkusu.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz