PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Dům Čermáková

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Děčín, Jalůvčí
Adresa: 
Svatopluka Čecha 16, Děčín 17
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 777 979 828, +420 608 948 828
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/dum-cermakova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Zděný dům, kde jsou 2 apartmány pro 4-6 osob (celkem 12 osob) s koupelnou, kompletně vybavenou kuchyní, TV, satelit, lednice, mikrovlnka apod. Apartmány mají společnou vstupní halu. Dům je s velkou zahradou, grilem + posezení.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Okrajová část Děčína,v dosahu MHD, vlak 2 km + autobusové nádráží (autobus č.210).

Jaké je vybavení a poskytované služby?

2 Apartmány mají svojí koupelnu + WC, vybavenou kuchyň, obývací pokoj, 2 ložnice a možnost přistýlky, dětská postýlka, TV, satelit, DVD, lednice, mikrovlnka, varná konvice. všechny mají společnou halu s posezením.Z ahrada má 4tis.m2, kde je sezení s grilem. Dvůr je štěrkový s možností parkování. Wi-Fi v ceně. Povlečení v ceně, ručníky ne.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Naproti objektu je Hotel Zlatá lípa, rybník 2km Maxičky, Sněžník 12km, Tisá - skály, Hřensko 12km, cyklostezky směr Bad Schandau a Ustí, koupaliště - aquapark a obchody ve městě, ZOO, zámek.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jarmila Čermáková
Informace poskytnul: Čermáková,Nepomucký
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz