České hory » Českomoravská vrchovina » Ubytování » Tři Studně » Duha - turistická chata v srdci Vysočiny

Duha - turistická chata v srdci Vysočiny

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Tři Studně
Adresa: 
Tři Studně 42, okres Žďár nad Sázavou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 585 030
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovanitristudne.cz
www.ceskehory.cz/ubytovanitristudne

kapacita  kapacita: 48 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  733 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Tři Studně počasí Tři Studně

Nové Město na Moravě hlásí 50 - 75 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý


Poloha a dosažitelnost
AUTEM: Do obce Tři Studně dojedete podle mapy nebo GPS. Cesta od Nového Města na Moravě: projedete po hrázi rybníka Sykovec, dále asi po 100m minete po pravé straně benzinovou pumpu a po dalších asi 50m uvidíte po levé ruce malou kapličku. Za ní velký hotel U Loubů. Mezi kapličkou a hotelem je úzká cesta do kopce. Po ní odbočíte vlevo a pojedete nejprve do kopce a asi... více >>
Vybavení a služby
Duha je rekreační komplex nacházející se na okraji obce Tři Studně v srdci Vysočiny. Jedná se o větší turistickou chatu pro čtyřicet osob a menší chatu pro osm osob. Součástí komplexu je volejbalové hřiště, ohniště, menší budova na sportovní vybavení, parkoviště, houpačky, pískoviště a poměrně velká zatravněná plocha. Obec Tři studně se nachází v krásném prostředí... více >>
Rekreace a služby v okolí
Jaro/léto/podzim - cykloturistika, pěší procházky a výlety do okolí, koupání v bazénu v hotelu U Loubů cca 400m, koupání v létě - 500m vzdálený rybník Sykovec, 2km vzdálený rybník Medlov, hřiště na míčové hry, stůl na stolní tenis, ruské kuželky, pískoviště a houpačky pro nejmenší, velké ohniště, grilování, večírky, umělá lezecká stěna – cca 800m. Zima - pro... více >>
Provozovatel: VODÁK sport, s.r.o.
Informace poskytnul: Jiří Šťastný
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz