Chaty Pohoda

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Škrdlovice
Adresa: 
Škrdlovice 241, 59101 Žďár n.Sázavou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 735 636
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatypohoda.cz
www.ceskehory.cz/chatypohoda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 630 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nové Město na Moravě počasí Nové Město na Moravě

počasí Velké Dářko počasí Velké Dářko

Objekt se nachází v klidné části obce a přitom v blízkosti restaurací, obchodu, autobusové zastávky ap. V budově jsou dva šestilůžkové, plně vybavené apartmány, které je možno spojovací chodbou propojit pro 12 osob. Celoroční provoz.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Škrdlovice se nachází 10km SV od Žďáru nad Sázavou a cca 1km od rekreačního rybníku Velké Dářko. Objekt je dosažitelný celoročně jak autem (parkování v objektu), tak autobusem (zastávka 100m)

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány jsou kompletně vybyvené: 2x6 lůžek (vždy 4+2), 2x kuchyň, 2x koupelna, 2x WC,2x BTV. Výbava kuchyní: sporák, vařič, varná konvice, MV trouba, lednice, nádobí... Celý objekt je vytápěn ÚT na zemní plyn. Ke každému apartmánu náleží zahradní nábytek a gril. Na zahradě je též v letním období velký bazén, dětský bazén, dětský koutek a stolní tenis.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Rybníky Velké Dářko, Pilská nádrž. Skanzen Vysočina a Betlém Hlinsko v Čechách, westernové městečko Šiklův Mlýn, památky na seznamu Unesco ve Žďáře nad Sázavou. V zimním období množství strojně upravovaných běžeckých tratí a nenáročné sjezdovky. Samozřejmě malebná krajina Vysočiny.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vladimír Netušil
Informace poskytnul: Vladimír Netušil
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz