PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Nové Město pod Smrkem » Chatky Nové Město pod Smrkem

Chatky Nové Město pod Smrkem

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Nové Město pod Smrkem
Adresa: 
Bělohorská 891, Nové Město pod Smrkem
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chatkynovemesto
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Dvě dobře vybavené chatky, každá pro max. 4-5osob .Nachází se pod hrází přírodního koupaliště, cca 100m od pláže, blízko nástupního centra na síť cyklostezek.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování se nachází v samostatné zahradě nedaleko přírodního koupaliště s výhledem na nejvyšší horu Jizerek Smrk (1124m). Do 300m od ubytování se nachází restaurace, obchody, centrum města, městské lázně s bazénem, saunou a možností masáží.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chatky jsou vybaveny lednicí, rychlovarkou, plotýnkovým vařičem, nádobím. V přízemí se nachází jídelní kout, kuchyňka, sprchový kout a WC, v patře se nachází příslušný počet matrací, z hygienických důvodů dodáváme pouze čistá prostěradla .Je nutné mít vlastní spací pytle.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Koupaliště, rozhledna Smrk, cyklostezky, Novoměstský pramen kyselky, městské lázně, hrad a zámek Frýdlant, Lázně Libverda, poutní bazilika Hejnice

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lucie Hübscherová
Informace poskytnul: Richard Hübscher
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz