Chata Zákoutí

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Vítkovice v Krkonoších
Adresa: 
Vítkovice v Krkonoších 297, 51238
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 285 706
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatazakouti.cz www.ceskehory.cz/chatazakouti
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 820 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ski areál Janova Hora počasí Ski areál Janova Hora

Wi-Fi

Po domluvě

Chata Zákoutí se nachází nad obcí Vítkovice v Krkonoších v nadmořské výšce 820m.n.m. Kapacita chaty je 25 osob, můžete si vybrat zda budete chtít pobyt jen se snídaní a nebo s polopenzí. Parkovat můžete celoročně přímo u chaty zdarma. V letních měsících můžete využít některého z našich hřišť.

Silvestr 2020 / 2021

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2020
Přivítejte příchod Nového roku 2021 v objektu Chata Zákoutí

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Zákoutí se nachází v Krkonošském národním parku cca 300 metrů od turistických (v zimě běžeckých) tras. K chatě se dá dojet po celý rok ale v zímních měsících jsou potřeba sněhové řetězy. V případě potřeby je možnost nechat auto na bezplatném parkovišti v obci Vítkovice cca 2km od chaty a my Vás vyvezeme k nám (za poplatek 100 Kč za jízdu). I když se od nás... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata Zákoutí je klasická horská chata s devíti pokoji se společným sociálním zařízením a umyvadlem na každém pokoji. V jídelně si můžete zahrát šipky nebo stolní hry. V celé chatě je bezdrátové připojení k internetu. V měsících bez sněhu můžete využít trampolínu, houpací sítě, pískoviště, dětskou houpačku, hřiště na volejbal a badminton či ohniště.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zímních měsících můžete vyrazit na běžky přímo od chaty, sáňkovat na místních kopcích a nebo si můžete přímo od nás vypůjčit sněžnice a vyrazit na túru na sněžnicích. Za sjezdovým lyžováním můžete vyrazit do skiarealů Aldrov, Janova Hora, Horní Mísečky... V měsících bez sněhu je zde k využití nespočet turistických a cyklistických tras. Při přízni počasí zde můžete... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lucie Holubová
Informace poskytnul: Lucie Holubová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz