PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Pec pod Sněžkou » Chata Zahrádky - Seibert

Chata Zahrádky - Seibert

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Zahrádky 39, Pec pod Sněžkou 542 21
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 500 879
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatazahradky.cz www.ceskehory.cz/chatazahradky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 56 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou

Není možný

Chata Zahrádky - Seibert se nachází v lyžařském centru Krkonoš - Peci pod Sněžkou a poskytuje z naší terasy jedinečné výhledy na Sněžku a celé údolí. V celkovém počtu 56 lůžek poskytujeme ubytování a služby nejen pro rodiny, ale i školní pobyty a firemní akce. Chata je přímo na sjezdovce Zahrádky!


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Zahrádky - Seibert se nachází v samotném centru lyžařského areálu Ski Resort - Zahrádky, Pec pod Sněžkou. Mimo zimní měsíce je chata dostupná vlastní dopravou a má své parkoviště přímo u chaty. V zimních měsících je přístup zajištěn ski taxi nebo rolbou. Přímo z chaty můžete v zimních měsících obout lyžáky a užívat si desítky kilometrů sjezdových tratí s... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata poskytuje zázemí a služby pro celoroční pobyty jak jednotlivců tak skupin. Stravování je zajištěno v průběhu celého dne (snídaně, obědy, večeře, druhé večeře, pitný režim atd.) Pro hosty chaty slouží jídelna a bar s posezením, dále pak samostatná restaurace, které je určená i pro neubytované návštěvníky. Chata zabezpečuje kompletní servis pro rodiny, školy v... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

14km sjezdovek - 2 lanové dráhy + 13 vleků všech náročností. Lanovka na Sněžku - Pec pod Sněžkou. Stezka korunami stromů - Jánské Lázně. Horská turistika. Horská cyklistika. Půjčovny elektrokol a koloběžek. Dětský park, lanové dráhy, minigolf a další aktivity.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Karlovské frgály s.r.o.
Informace poskytnul: Richard Šturala
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz