Chata Zahrádky - Seibert

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Zahrádky 39, Pec pod Sněžkou 542 21
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-773 909 093, 737 500 879
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatazahradky.cz
www.ceskehory.cz/chatazahradky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 71 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou počasí Pec pod Sněžkou


Poloha a dosažitelnost

Chata Zahrádky - Seibert se nachází v samotném centru lyžařského areálu Ski Resort - Zahrádky, Pec pod Sněžkou. Mimo zimní měsíce je chata dostupná vlastní dopravou a má své parkoviště přímo u chaty. V zimních měsících je přístup zajištěn ski taxi nebo rolbou. Přímo z chaty můžete v zimních měsících obout lyžáky a užívat si desítky kilometrů sjezdových tratí s... více >>

Vybavení a služby

Chata poskytuje zázemí a služby pro celoroční pobyty jak jednotlivců tak skupin. Stravování je zajištěno v průběhu celého dne (snídaně, obědy, večeře, druhé večeře, pitný režim atd.) Pro hosty chaty slouží jídelna a bar s posezením, dále pak samostatná restaurace, které je určená i pro neubytované návštěvníky. Chata zabezpečuje kompletní servis pro rodiny, školy v... více >>

Rekreace a služby v okolí

14km sjezdovek - 2 lanové dráhy + 13 vleků všech náročností. Lanovka na Sněžku - Pec pod Sněžkou. Stezka korunami stromů - Jánské Lázně. Horská turistika. Horská cyklistika. Půjčovny elektrokol a koloběžek. Dětský park, lanové dráhy, minigolf a další aktivity.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Karlovské frgály s.r.o.
Informace poskytnul: Skřivánek Martin
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz