Chata Zahrádky - Seibert

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Zahrádky - Seibert se nachází v samotném centru lyžařského areálu Ski Resort - Zahrádky, Pec pod Sněžkou. Mimo zimní měsíce je chata dostupná vlastní dopravou a má své parkoviště přímo u chaty. V zimních měsících je přístup zajištěn ski taxi nebo rolbou. Přímo z chaty můžete v zimních měsících obout lyžáky a užívat si desítky kilometrů sjezdových tratí s náročností pro začátečníky, ale i zkušené lyžaře. Milovníci běžek ocení nekonečné tratě, které jim poskytují nejen krásné výhledy na Krkonoše, ale i běžecké okruhy, které je zavedou opět do naší chaty. V letních měsících vyrazíte na pěší tůry po mnoha turistických trasách, nebo si vyjedete na kole po značených cyklostezkách.
Vybavení a služby
Chata poskytuje zázemí a služby pro celoroční pobyty jak jednotlivců tak skupin. Stravování je zajištěno v průběhu celého dne (snídaně, obědy, večeře, druhé večeře, pitný režim atd.) Pro hosty chaty slouží jídelna a bar s posezením, dále pak samostatná restaurace, které je určená i pro neubytované návštěvníky. Chata zabezpečuje kompletní servis pro rodiny, školy v přírodě, lyžařské kurzy, teambuldig, školení, semináře a další formy pobytu. V okolí chaty jsou nádherné louky, které je možné využít ke sportovní a relaxačním aktivitám, stejně jako vyhlídková terasa přímo u chaty. Pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízeny, vždy čisté a uklizené. Vlastní sociální zařízení (koupelna a WC) má celkem 6 pokojů, 15 pokojů má umyvadlo na pokoji a společné toalety + sprchy na každém patře, poslední dva pokoje jsou bez umyvadla a opět mají společné toalety a sprchy.

Pobyt se psem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
14km sjezdovek - 2 lanové dráhy + 13 vleků všech náročností. Lanovka na Sněžku - Pec pod Sněžkou. Stezka korunami stromů - Jánské Lázně. Horská turistika. Horská cyklistika. Půjčovny elektrokol a koloběžek. Dětský park, lanové dráhy, minigolf a další aktivity.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz