TOPlist

Chata V Údole

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Kryštofovo údolí
Adresa: 
Kryštofovo údolí 122
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 651 939
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
chatavudole.metro.rest
www.ceskehory.cz/chatavudole
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 20 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  490 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ještěd počasí Ještěd


Poloha a dosažitelnost

Horská chata se nachází v malebném údolí říčky Rokytka ve známe obci Kryštofovo údolí u Liberce. Z Liberce směr Chrastava, sjezd Chrastava, na křižovatce vlevo, po 50m pod mostem na kruhovém objezdu rovně, o 500m vlevo po cedulích směr Kryštofovo údolí (5km). Objekt označen.

Vybavení a služby

Kapacita 20 osob, 2-3-4 lůžkové pokoje. Vybavení: šipky, kulečník, fotbálek, automat na cigarety (jediný v obci), gril, ohniště, udírna, trampolína, promítací plátno, WiFi, badminton, líný tenis, míče. Možnost pořádání oslav, narozenin, svateb, kurzů a školení, výstav, prezentací, škol v přírodě, dětských táborů, jízdy na koních, skibus, taxi.

Rekreace a služby v okolí

Lyžařské areály Ještěd a Bedřichov. Aquapark, Dinopark, IQ landia, ZOO, botanická zahrada, lanovka na Ještěd, transborder, Zittau (DE), Bogatynia (PL).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Quartet production s.r.o.
Informace poskytnul: Martin Nágl
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz