PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Malá Úpa » Horská chata Mamut

Horská chata Mamut

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Dolní Malá Úpa
Adresa: 
Dolní Malá Úpa 6, 542 27 Malá Úpa
Web adresa:
www.ceskehory.cz/roubenkamamut
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Pěnkavčí vrch

počasí Malá Úpa

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

U lyžařských vleků

Roubená chata v Krkonošském národním parku nedaleko Pece pod Sněžkou. Chalupa je vhodná pro rodiny s dětmi, nebo partu přátel jako společná dovolená na horách. Ale také se výborně hodí na pořádání seminářů, workshopů, teambuildingů, soustředění apod.

Horská chata Mamut Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
17 Lůžek, Vlastní kuchyně, 2x Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj
Ložnice 1:
3x Samostatné lůžko
Ložnice 2:
3x Samostatné lůžko
Ložnice 3:
3x Samostatné lůžko
Ložnice 4:
4x Samostatné lůžko
Ložnice 5:
4x Samostatné lůžko
Wi-Fi
Detailní popis »
Lyžárna/kolárna
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Ohniště
Pro rodiny s dětmi
Pračka
Povlečení
Nekuřácký objekt
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (1.2km)
U běžkařských tratí (10m)
U cyklostezky (10m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa stojí u cesty, která vede přímo na nejvyšší bod České republiky, Sněžku 1603 m n.m. (7,6km). Na Mamutu si užijete klid na samotě v čisté přírodě s výhledem na Dlouhý hřeben. Nikým nebudete rušeni, protože roubenka stojí zcela sama u cesty, přímo na Pěnkavčím vrchu v Látově údolí. Na Mamuta se dostanete z Dolní Malé Úpy, Spálený Mlýn (1.2 km), parkoviště asi 15... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Roubenka skýtá 5 jednoduše zařízených pokojů. V přízemí se nachází jeden pokoj se 3 postelemi. V patře potom dva pokoje se 4 postelemi a dva pokoje se 3 postelemi. Celkem se na chatu pohodlně vejde 17 lidí. Po dohodě je možné až 19 lůžek, ale to už je na úkor Vašeho prostoru. Chata je vhodná pro skupiny a rodiny s dětmi. Provoz je celoroční s vlastním vařením ve... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimě lyžování, snowboard, běžky, skialpy, sáňkování. Chata Mamut je přímo na Pěnkavčím Vrchu, můžete zde využít hned dva Ski Areály - Pěnkavčí Vrch a Portášky ve Velké Úpě. Další možností je pak nedaleký Ski Areál Malé Úpy (SKIMU) www.skimu.cz. Líbit se u nás bude především milovníkům běžkaření, naše údolí je plné kilometrů udržovaných běžeckých... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Lukáš Stehno
Informace poskytnul: Lukáš Stehno
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz