České hory » Krkonoše » Ubytování » Horní Malá Úpa » Chata U sv. Floriána

Chata U sv. Floriána

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Horní Malá Úpa
Adresa: 
Horní Malá Úpa 61
Telefon: 
+420 604 166 104
Web adresa:
ufloriana.sdhck.cz
www.ceskehory.cz/ufloriana

kapacita  kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  1000 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa počasí Malá Úpa

Obsazené termíny

24.12.2018 - 1.1.2019

Poloha a dosažitelnost
Chata "U Floriána" se nachází v klidné oblasti Krkonoš, v Horní Malé Úpě. Výhodná poloha pro turistiku i pro zimní radovánky. Prostředí je vhodné pro milovníky běžek i sjezdového lyžování a turistiky. Výhodná poloha pro výstup na Sněžku. Vlastní parkoviště cca 150m, autobusová zastávka 200m. Vlakové spojení do Svobody n. Úpou a potom dále autobusem do Horní Malé Úpy. V zimě zastávka Skibusu 200m.
Vybavení a služby
K ubytování je k dispozici 5 pokojů, se společným sociálním zařízením, koupelnou a 2x sprchou, společná vybavená kuchyně a společenská místnost s TV a rádiem s CD. Topení je ústřední, ve společenské místnosti krbová kamna. Parkování na vlastním parkovišti zdarma.
Rekreace a služby v okolí
V místě je několik lyžařských vleků, nebo je možno využít dopravu skibusem do areálu "U Kostela", od prosince 2009 v provozu nová sjezdovka v Horní Malé Úpě za infocentrem, nebo i do Pece pod Sněžkou. Výhodná poloha pro i cykloturistiku a turistiku pro celou oblast východních Krkonoš. V centru Horní Malé Úpy je potom možno využít služeb sportovního centra (ricochet, ... více >>
Provozovatel: SDH Červený Kostelec - město
Informace poskytnul: SDH Červený Kostelec
TOPlist