Poloha a dosažitelnost

Chata "U Floriána" se nachází v klidné oblasti Krkonoš, v Horní Malé Úpě. Výhodná poloha pro turistiku i pro zimní radovánky. Prostředí je vhodné pro milovníky běžek i sjezdového lyžování a turistiky. Výhodná poloha pro výstup na Sněžku. Vlastní parkoviště cca 150m, autobusová zastávka 200m. Vlakové spojení do Svobody n. Úpou a potom dále autobusem do Horní Malé Úpy. V zimě zastávka Skibusu 200m.

  Vybavení a služby

K ubytování je k dispozici 5 pokojů, se společným sociálním zařízením, koupelnou a 2x sprchou, společná vybavená kuchyně a společenská místnost s TV a rádiem s CD. Topení je ústřední, ve společenské místnosti krbová kamna. Parkování na vlastním parkovišti zdarma.

  Rekreace a služby v okolí

V místě je několik lyžařských vleků, nebo je možno využít dopravu skibusem do areálu "U Kostela", od prosince 2009 v provozu nová sjezdovka v Horní Malé Úpě za infocentrem, nebo i do Pece pod Sněžkou. Výhodná poloha pro i cykloturistiku a turistiku pro celou oblast východních Krkonoš. V centru Horní Malé Úpy je potom možno využít služeb sportovního centra (ricochet, sauna, sport. hala, bazén) a několika restaurací, půjčovny lyží, směnárna, pošta a hraniční přechod do sousedního Polska.

Zpět


TOPlist
  Chata U sv. Floriána Horní Malá Úpa
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata U sv. Floriána
Ceník ubytování a stravování