PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Svahova 1

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bolehoř, Svahová
Adresa: 
Svahová 56, Boleboř 431 21
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chatasvahova1
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pyšná

Wi-Fi

Je možný

Parkování

Sauna

Venkovní bazén

Chata se nachází 800m nad mořem v okresu Chomutov na silničním spojení horských obcí Boleboř, Svahová a Hora Sv. Kateřiny, v rekreační oblasti u lesa v klidném prostředí. Místo je tedy vhodné k rekreaci, turistice a sportu. Nejbližším hraničním přechodem se Spolkovou republikou Německo

Svahova 1 Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
6 Lůžek, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa
Ložnice 1:
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
1x Dvoulůžko
Ložnice 3:
2x Samostatné lůžko
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Venkovní terasa
Kryté venkovní posezení
Sauna
Stolní tenis
Parkování
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Bez stravování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Aktuální stav sněhu 15 cm Chata je 850m nad mořem, obytná plocha 96m2,v okresu Chomutov na silniční spojení horských obcí Boleboř, Svahová a Hora Sv. Kateřiny. Nejbližší hraniční přechod se Spolkovou republikou Německo je Hora Sv. Kateřiny (12km) a Mníšek (18km). Chata se nachází v rekreační oblasti u lesa v klidném prostředí. V místě možnost využití turistiky... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ložnice: 3 ložnice po dvou lůžkách – 2 ložnice s dvoulůžky, 1 ložnice s rozdělenými lůžky plus povlečení. V každé ložnici televize se satelitem. • Sociální zařízení: WC, masážní sprchový box a umyvadlem, teplá a studená voda plus ručníky, automatická pračka. • Vytápění: Elektrický kotel, krb na dřevo. • Vybavení chaty: Společenská místnost – televize se... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

U chaty: stolní tenis, plavání a jiné míčové hry. Svah pro sáňkování a bobování 80m od chaty. Upravené lyžařské běžecké tratě o délce 60km a cyklostezky. Běžecká trať s názvem Bílá stopa. Projížďka na koních v Kalku vzdálený 10km. Cena 500 Kč/hodina. Rybaření. • Krajina: Nivský potok, Helenčiny vodopády, Kachní rybník, Gabrielina huť, Růžový vrch, Rudolický... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vladimir Kiklhorn
Informace poskytnul: Vladimir Kiklhorn
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz