PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Slovan

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Janské Lázně
Adresa: 
Černohorská 187, 542 25 Janské Lázně
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-499 860 303, 499 860 301
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.janskelazne.com www.ceskehory.cz/chataslovan
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Janské Lázně

Wi-Fi

Pronájem krkonošské dvoupodlažní chaty (bez výtahu) s originálními retro prvky. Kapacita objektu je maximálně 20 osob. Pokoje jsou vybaveny sprchou, toalety společné na patře. K dispozici společenská místnost,kuchyňský kout se základním vybavením


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata je umístěna na klidném místě v blízkosti lesa, vzdálená pouze 5 minut chůze od kolonády a zhruba 1km od kabinkové lanové dráhy na Černou horu (v hlavní sezóně jezdí denně ke skiareálu ski bus zdarma). Chata je vzdálená od termálního bazénu 300m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování je poskytováno v 6 jednolůžkových a 5 dvoulůžkových pokojích s možností 4 přistýlek. Pokoje mají sprchu, toalety jsou společné na patře, k dispozici je společenská místnost, kuchyňský kout se základním vybavením (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba). Maximální obsazenost chaty je 20 osob.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Město Janské Lázně, ležící na úpatí Černé hory (1299m n. m.) v Krkonošském národním parku, se vyznačuje jedinečnou atmosférou lázeňského města lemovanou koloritem horského střediska. V České republice jedinečná kombinace světoznámých lázní a špičkového sportovního střediska zde vytváří pro návštěvníky široké spektrum možností. Přírodními léčivými zdroji jsou... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: SLL Janské Lázně, s. p.
Informace poskytnul: obchodní oddělení
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz