TOPlist

Chata Silnička

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Velká Úpa 108 , 542 21 Pec pod Sněžkou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 218 684
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.silnicka.ic.cz
www.ceskehory.cz/silnicka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 25 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  860 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Velká Úpa - Portášky počasí Velká Úpa - Portášky

počasí Velká Úpa počasí Velká Úpa

Velká Úpa hlásí 20 - 40 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chata Silnička se nachází přímo c centru lyžařského areálu Skiport ve Velké Úpě. Souřadnice chata: 50° 41' 39.010" N 15° 45' 49.563" E. Souřadnice parkoviště:50° 41' 22.402" N 15° 46' 4.3790" E.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Stručný popis chaty: • ubytování celkem pro 25 osob • 2,3,4 lůžkové pokoje • navíc je v přízemí k dispozici dvoupokojový apartmánový byt s vlastní plně vybavenou kuchyní, koupelnou s vanou, WC a televizí; pokoje jsou odděleny dveřmi • v přízemí je společenská místnost, společná kuchyň, lyžárna, společné sociální zařízení • v prvním patře se nacházejí pokoje a... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci je hustá síť restaurací pro náročnější strávníky, nejbližší je asi 200m od chaty. Obchod s potravinami je u spodní stanice lanovky. V obci je i fast food, diskotéka, bowling, lyžařské školy i půjčovny. Lanovka na Sněžku a Pec pod Sněžkou jsou vzdáleny 3km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Walter Hofer
Informace poskytnul: Walter Hofer
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz