České hory » Krušné hory » Ubytování » Mariánská » Chata R - Mariánská

Chata R - Mariánská

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Mariánská
Adresa: 
Chata R, Mariánská 44, Jáchymov, 363 01 Ostrov
Telefon: 
+420-604 632 582, 353 811 909
Web adresa:
web.quick.cz/rokoska
www.ceskehory.cz/rokoska

kapacita  kapacita: 8 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  902 m.

počasí Mariánská počasí Mariánská


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v rekr.osadě Mariánská u Jáchymova nedaleko horských středisek Boží Dar - Klínovec. Sjezdovky v místě. Na běžky a kolo přímo od chaty. Dostupnost autem i v zimě po udržovaných komunikacích až k chatě. Parkoviště udržované - ZDARMA. Autobusem: K.Vary - Mariánská (zastávka 80m). Vlakem: zastávka Ostrov, dále BUS na Mariánskou.
Vybavení a služby
Horský apartmán pro 2-8 osob (+ 2 přistýlky) v rekr.oblasti Boží Dar - Klínovec. 3 pokoje + kuchyň (plně vybavená), koupelna, samostatné WC, celé pod samostatným vchodem, zahrada s grilem, Wi-Fi internet. Dětská postýlka. Domácí mazlíčci povoleni. Stravování: vlastní v plně vybavené kuchyni nebo v restauracích v blízkosti 50-300m.
Rekreace a služby v okolí
Krásná příroda v rekreační a lázeňské oblasti Boží Dar - Jáchymov - Klínovec. Ráj turistů, cyklistů, lyžařů, houbařů. Mnoho přírodních, historických a technických památek. Maximální relax a klid. Mnoho pěkných vycházek zdejší krajinou v okolí. V zimě: lyžování a další zimní sporty v okolních areálech (N.Město, Boží Dar, Klínovec). V létě: rozhledny (Plešivec, ... více >>
Provozovatel: Rokosová Květa
Informace poskytnul: Rokosová
TOPlist