Chata R - Mariánská

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v rekr.osadě Mariánská u Jáchymova nedaleko horských středisek Boží Dar - Klínovec. Sjezdovky v místě. Na běžky a kolo přímo od chaty. Dostupnost autem i v zimě po udržovaných komunikacích až k chatě. Parkoviště udržované - ZDARMA. Autobusem: K.Vary - Mariánská (zastávka 80m). Vlakem: zastávka Ostrov, dále BUS na Mariánskou.
Vybavení a služby
Horský apartmán pro 2-8 osob (+ 2 přistýlky) v rekr.oblasti Boží Dar - Klínovec. 3 pokoje + kuchyň (plně vybavená), koupelna, samostatné WC, celé pod samostatným vchodem, zahrada s grilem, Wi-Fi internet. Dětská postýlka. Domácí mazlíčci povoleni. Stravování: vlastní v plně vybavené kuchyni nebo v restauracích v blízkosti 50-300m.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Krásná příroda v rekreační a lázeňské oblasti Boží Dar - Jáchymov - Klínovec. Ráj turistů, cyklistů, lyžařů, houbařů. Mnoho přírodních, historických a technických památek. Maximální relax a klid. Mnoho pěkných vycházek zdejší krajinou v okolí. V zimě: lyžování a další zimní sporty v okolních areálech (N.Město, Boží Dar, Klínovec). V létě: rozhledny (Plešivec, Blatná, Tisová, Klínovec, Fichtlberg). Historické památky (Hauenštejn, Hasištein, Šumburg, Klášterec/O., Muzeum Jáchymov, Blatná, Boží Dar, Loket). Technické památky (důl Svornost, Blatenský příkop,důl Měděnec, důl Mauricius, historická železnice Oberwiesenthal). Přírodní památky (Božidarská rašeliniště, Vlčí jámy, SOOS). Koupání (lázně Jáchymov, koupaliště Ostrov, termální bazén K.Vary, aquapark Anaberg, rybník přímo v obci Mariánská). Horolezecká stěna, půjčovna kol a sauna v místě na objednávku. Mnoho dalších typů a info u správce objektu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz