Chata R - Mariánská - Poloha, Služby, Okolí

Chata R - Mariánská

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v rekr.osadě Mariánská u Jáchymova nedaleko horských středisek Boží Dar - Klínovec. Sjezdovky v místě. Na běžky a kolo přímo od chaty. Dostupnost autem i v zimě po udržovaných komunikacích až k chatě. Parkoviště udržované - ZDARMA. Autobusem: K.Vary - Mariánská (zastávka 80m). Vlakem: zastávka Ostrov, dále BUS na Mariánskou.
Vybavení a služby
Horský apartmán pro 2-8 osob (+ 2 přistýlky) v rekr.oblasti Boží Dar - Klínovec. 3 pokoje + kuchyň (plně vybavená), koupelna, samostatné WC, celé pod samostatným vchodem, zahrada s grilem, Wi-Fi internet. Dětská postýlka. Domácí mazlíčci povoleni. Stravování: vlastní v plně vybavené kuchyni nebo v restauracích v blízkosti 50-300m.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Krásná příroda v rekreační a lázeňské oblasti Boží Dar - Jáchymov - Klínovec. Ráj turistů, cyklistů, lyžařů, houbařů. Mnoho přírodních, historických a technických památek. Maximální relax a klid. Mnoho pěkných vycházek zdejší krajinou v okolí. V zimě: lyžování a další zimní sporty v okolních areálech (N.Město, Boží Dar, Klínovec). V létě: rozhledny (Plešivec, Blatná, Tisová, Klínovec, Fichtlberg). Historické památky (Hauenštejn, Hasištein, Šumburg, Klášterec/O., Muzeum Jáchymov, Blatná, Boží Dar, Loket). Technické památky (důl Svornost, Blatenský příkop,důl Měděnec, důl Mauricius, historická železnice Oberwiesenthal). Přírodní památky (Božidarská rašeliniště, Vlčí jámy, SOOS). Koupání (lázně Jáchymov, koupaliště Ostrov, termální bazén K.Vary, aquapark Anaberg, rybník přímo v obci Mariánská). Horolezecká stěna, půjčovna kol a sauna v místě na objednávku. Mnoho dalších typů a info u správce objektu.
TOPlist