Chata Pod Štěpánkou

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Příchovice
Adresa: 
Příchovice 50, Kořenov 468 48
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-735 126 532
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chatapodstepankou
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 51 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka

počasí Kořenov - Příchovice počasí Kořenov - Příchovice

Pěkná chalupa v Příchovicích u Kořenova na pomezí Krkonoš a Jizerských hor. V objektu se nachází 15 pokojů o celkové kapacitě 51 lůžek. Pokoje a sprchy jsou po kompletní rekonstrukci. V přízemí objektu se nachází velká společenská místnost s TV a DVD, která slouží také jako jídelna.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chata - Chata Pod Štěpánkou, Příchovice č. p. 50 (850m n. m. )Vám nabízí ubytování v Příchovicích u Kořenova na pomezí Krkonoš a Jizerských hor. Chata se nachází těsně nad točnou autobusu u hlavní silnice z Kořenova na Rejdice a Paseky nad Jizerou. Je dobře dostupná autem i v zimě. V těsné blízkosti chaty vede cesta na 24m vysokou, novogotickou rozhlednu... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V objektu se nachází 15 pokojů o celkové kapacitě 51 lůžek. Pokoje jsou po kompletní rekonstrukci - nově vymalovány, vybaveny novou podlahovou krytinou a novým nábytkem včetně nových pohodlných matrací. V podkroví jsou v pokojích a na chodbách kompletně osazena nová okna. 1.patro: 6 pokojů - 26 lůžek - 2x6 lůžkový, 1x5 lůžkový, 3x3 lůžkový. Podkroví: 9 pokojů - 25... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Rozhledna Štěpánka (958m.n.m.) se nachází na vrcholu kopce s názvem Hvězda nad obcí Příchovice a má zajímavou historii. Po domluvě je k dispozici za malou úplatu nové oplocené obecní hřiště s vybavením (branky, síť, apod.). Ozubnicová trať Tanvald – Kořenov - Harrachov je nejstrmější železnicí v České republice. Pomocí dvoupásové ozubnice Abtova systému... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: HMV - Centrum s.r.o.
Informace poskytnul: Miroslav Hulicius
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz