PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata pod Javořicí

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Lhotka u Telče
Adresa: 
Lhotka 120
Web adresa:
www.ceskehory.cz/podjavorici
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kostelní Myslová

počasí Telč

Je možný

Samostatně stojící nově zrekonstruovaná dvojchata nedaleko Telče. Kapacita 2x 5 lůžek, obyvatelná od jara do podzimu, na okraji lesa a cca 200m od rybníka s možností koupání. Cca 1km od civilizace.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata stojí na okraji lesa cca 1km od obce Lhotka, po příjezdu na adresu Lhotka 10 Vás k chatě zavedeme.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Samostatně stojící nově zrekonstruovaná dvojchata. Kamna na dřevo, sporák na PB, společný suchý záchod (zatím). Během několika týdnů bude zprovozněno zásobování vodou z nedalekého vrtu, suchý pilinový záchod pro každou část zvlášť, elektřina z fotovoltaických panelů a díky tomu i lednička v každé části. Sprchování je možné v koupelnách, sloužících kempu Javořice (stejných majitelů, cca 10 min. chůze).

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Klidné místo (v sezóně trochu ruch od dětského tábora), sběr lesních plodů (borůvky, maliny, ostružiny, lesní jahody), koupání v rybnících Horní a Dolní Mrzatec, zřícenina hraduŠtamberk (cca 1km), hrad Roštejn (cca 8km), Telč (cca 6km), restaurace v Mrákotíně (cca 2km).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ing. Dana Nováková
Informace poskytnul: Petr Novák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz