Chata Chalupa Lázně Evženie

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Klášterec nad Ohří
Adresa: 
Ladislav Oplt
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-774 211 396, 725 774 655
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-lazne-evzenie
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Po domluvě

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovanou chatu s celoročním provozem, která leží v bezprostřední blízkosti lázeňského parku s rybníkem a lázeňského areálu Lázní Evženie v Klášterci nad Ohří. Chata je stavěná komfortně pro 4 osoby s možností jedné přistýlky pro klidnou rodinnou dovolenou.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata leží v bezprostřední blízkosti lázeňského parku s rybníkem a lázeňského areálu Lázně Evženie v Klášterci nad Ohří. 1 parkovací místo v oploceném areálu chaty. Autobus - Lázně Evženie 200m, Klášterec n. Ohří náměstí 1000m. Vlak 2000m. Více fotek na FB: Chata Esmeralda Klášterec nad Ohří

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro max. 6 osob ve 2 ložnicích. Velkoplošná TV. Dvě ložnice v podkroví, každá s dvěma oddělenými lůžky s povlečením. Možnost dvou dalších osob na rozkládacím gauči v obýváku . Sociální zařízení: 1x WC, 1x sprchový kout. Vytápění: Infra radiátory, olejová digitální kamna, kamna na dřevo. V chatě je plně vybavená kuchyně,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Restaurace - Peřeje 200m, Kavárna Peřeje 200m. Obchod - Tesco 1500m, LIDL 1500m. Pošta Klášterec nad Ohří náměstí 1000m. Bankomat 1500m ( TESCO). • Turistika: zřícenina hradu Lestkov, Šumná, rodinný pivovar Chalupník Perštejn, Doupovské hory. • Cykloturistika: chata leží přímo na cyklostezce č.6, směr Kadaň a dále, směr Perštejn a dále • Lyžování: skiareál... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Oplt Ladislav
Informace poskytnul: Ladislav Oplt
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz