TOPlist

Chata Chalupa Lázně Evženie

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata leží v bezprostřední blízkosti lázeňského parku s rybníkem a lázeňského areálu Lázně Evženie v Klášterci nad Ohří. 1 parkovací místo v oploceném areálu chaty. Autobus - Lázně Evženie 200m, Klášterec n. Ohří náměstí 1000m. Vlak 2000m. Více fotek na FB: Chata Esmeralda Klášterec nad Ohří
Vybavení a služby
Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro max. 6 osob ve 2 ložnicích. Dvě ložnice v podkroví, každá s dvěma oddělenými lůžky s povlečením. Možnost dvou přistýlek - matrace na zem . Na oploceném pozemku u chaty je možné po dohodě stanovat (150,00 Kč/osoba/noc) a umožnit tak pobyt vícečlenné skupině větší, než je počet lůžek v chatě. Sociální zařízení: 1x WC, 1x sprchový kout. Vytápění: Infra radiátory, olejová digitální kamna, kamna na dřevo. V chatě je plně vybavená kuchyně, dvouplotýnkový vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, kuchyňské nádobí. Možnost stravování je také ve 200 m vzdálené restauraci Peřeje. V chatě je užitková voda dodávaná z vodního řadu + poskytneme základní balení pitné vody v PET, tj. karton po 6 ks - 2l. Dále je pitnou vodu možné čerpat z nedalekého přírodního zdroje. Chata je vytápěna infraradiátory, olejovými kamny a kamny na dřevo. Letní terasa, ohniště

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Restaurace - Peřeje 200m, Kavárna Peřeje 200m. Obchod - Tesco 1500m, LIDL 1500m. Pošta Klášterec nad Ohří náměstí 1000m. Bankomat 1500m ( TESCO). • Turistika: zřícenina hradu Lestkov, Šumná, rodinný pivovar Chalupník Perštejn, Doupovské hory. • Cykloturistika: chata leží přímo na cyklostezce č.6, směr Kadaň a dále, směr Perštejn a dále • Lyžování: skiareál Alšovka Měděnec 5km, skiareál Klínovec, Klíny 25km, Plešivec 25km. • Další sportovní vyžití: tenisové kurty v lázeňském areálu, půjčovna koloběžek, lodiček - v lázeňském areálu • Koupání: aquapark Klášterec nad Ohří, přírodní koupaliště Perštejn 5km, koupaliště Kadaň 7km, Aquadrom, kamencové jezero Chomutov 20km, Agricola Jáchymov 25km, aquapark Marienberg 30km. • Kulturní vyžití: zámek s věží a muzeem porcelánu Klášterec nad Ohří ( Klášterecké hudební prameny, koncerty, SIRAEX), zámecký park se vzácnými dřevinami, Salla Terena, kostel Nejsvětější trojice, muzeum hodin, královské město Kadaň 7km, Karlovy Vary 30km, 3D kino Klášterec nad Ohří, Kadaň, Chomutov • Welness: možnost objednat procedury, či bazén se saunou v přilehlém lázenském domě - 200m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz