TOPlist

Chata Kovářská

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Kovářská
Adresa: 
Hamerská 25, Kovářská
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 255 635
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chatakovarska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 14 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Klínovec počasí Klínovec

počasí Kovářská počasí Kovářská

Nabízím k pronájmu chatu po celkové rekonstrukci vnitřních prostor. Chata se nachází nedaleko ski areálu Klínovec. V chatě jsou 4 pokoje, společenská místnost, vířivka, infrasauna, dvě kuchyně a dvě koupelny.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází v obci Kovářská. Chata se nachází nedaleko ski areálu Klínovec, naleznete zde využití jak v zimě, co se tyče lyžování a běžkování, tak i v létě na kole. Parkování - na zahradě u objektu jsou 3 parkovací místa.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata po celkové rekonstrukci vnitřních prostor pro 14 osob. V chatě jsou 4 pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizí. V chatě je také vířivka, infrasauna, dvě kuchyně, dvě koupelny a společenská místnost. V prvním patře se nachází menší koupelna s vanou a WC. V přízemí se nachází větší koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC. V objektu jsou dvě plně... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nedaleko je skiareál Klínovec. V obci Kovářská se nachází potraviny, večerka, cukrárna, restaurace, hospoda. Supermarket, benzínka, bankomat jsou v 6km vzdálených Vejprtech. Velké množství dalších restaurací v okolních obcích.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Kristýna Kaclíková
Informace poskytnul: Kristýna
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz