PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Haida

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Horní Malá Úpa
Adresa: 
542 27 Horní Malá Úpa 4
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 117 124
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/haida
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 19 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1000 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa

počasí Pomezní boudy

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Roubená hájenka Haida se nachází kouzelné krajině Krkonoš. Ze zápraží budete mít překrásný výhled na údolí a okolní kopce. Ubytování pro 2 až 19 osob v 5 ložnicích - čtyři čtyřlůžkové pokoje a jeden třílůžkový. V chalupě jsou čtyři WC a dvě koupelny. Parkování u objektu.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Parkování
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Polopenze
Umístění objektu
U lyžařských vleků (2.5km)
U běžkařských tratí (50m)
U cyklostezky (300m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Roubená hájenka Haida se nachází v nadmořské výšce 1000 m. n. m. v kouzelné krajině Krkonoš. Ze tří stran je obklopena lesem, což Vám zajišťuje maximální soukromí a klid. Ze zápraží pak budete mít překrásný výhled na údolí a okolní kopce. Parkování u objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata k pronájmu poskytuje ubytování až pro 19 osob v 5 ložnicích. Chalupa nabízí čtyři čtyřlůžkové pokoje a jeden třílůžkový. Nelze si pronajmout jako samostatný objekt! V chalupě jsou hned čtyři sociální zařízení. Dvě s WC, sprchovým koutem a umyvadlem. Dvě s WC a umyvadlem. V každé místnosti je radiátor. Vybavení: TV, SAT, DVD, WIFI, lednice, mikrovlnná... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Návštěvníci zde mohou najít jak klid pro relaxaci, které nahrává příjemné tradiční a domácké vybavení chaty, ale zrovna tak spoustu možností aktivní rekreace (lyže, běžky, horská kola, golf - s možností zapůjčení holí a prostoru u chaty). V zimních měsících možnost využití soukromého instruktora pro lyže a snowboarding. Možnosti koupání: koupaliště Retro park Sejfy,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Yveta Novátná
Informace poskytnul: Yveta Novotná
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz