PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Vítkovice » Chata Diana

Chata Diana

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Vítkovice v Krkonoších
Adresa: 
Vítkovice v Krkonoších 426, 512 38
Web adresa:
www.ceskehory.cz/diana-vitkovice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Je možný

Krásná, luxusně vybavená horská chata ve Vítkovicích s výhledem na sjezdovku Aldrov v klidné části obce. Nachází se v blízkosti skiareálů Horní Mísečky a Špindlerův Mlýn. Nabízíme pokoje s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Snídaně na objednání.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází v horní části obce Vítkovice v Krkonoších. Dostupnost autem - parkování na pozemku zajištěno. Autobus - zastávka 200m od chaty (Vítkovice u kostela). Sjezdovka Aldrov - 450m, skiareál Horní Mísečky - 6km, skiareál Rokytnice - 8km, skiareál Špindlerův Mlýn - 30km, Sněžka - 35km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Apartmány s kuchyní. V každém pokoji je televize se satelitním připojením. V chatě je plně funkční Wi-fi. V ubytování je možné se ubytovat s domácími mazlíčky. Na zahradě možnost grilování.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V letním období možnosti pěší a cyklo turistiky. V zimním období je možnost lyžování, přímo v obci se nachází 3 lyžařské areály - Aldrov, Janova Hora, Vurmovka. Skiareál Horní Mísečky - 6km, skiareál Rokytnice - 8km, skiareál Špindlerův Mlýn - 30km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Olga Vents - DUMBRAVA
Informace poskytnul: Diana Vencová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz