PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Carmen

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Horní Malá Úpa
Adresa: 
Horní Malá Úpa 71
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 730 640 645, +49 157 741 36 213 ,+49 157 324 31 145
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chatacarmen.cz www.ceskehory.cz/chatacarmen
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 19 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 950 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa

počasí Pomezní boudy

Wi-Fi

Parkování

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Chata Carmen je horská roubená chalupa, jenž se nachází ve východní části Krkonoš mezi Dolní a Horní Malou Úpou, ve výšce 950 m.n.m. Stojí na jižní slunečné stráni, obklopena horskými loukami a lesy. Chata nabízí 7 pokojů s celkovou kapacitou 19 lůžek. Stylové ubytování v horské chalupě.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Venkovní gril
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Žehlička
Povlečení
Parkování
Nekuřácký objekt
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (2km)
U běžkařských tratí (100m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata stojí na jižní slunečné stráni, obklopena horskými loukami a lesy. Její poloha poskytuje krásný výhled na Úpské údolí a hřebeny Krkonoš. V letních měsících je přímo u chaty k dispozici 5 parkovacích míst. V zimním období tato parkovací místa nejsou z pravidla přístupná a hosté musí parkovat na vyhrazeném parkovišti u hlavní silnice, cca 100m od chaty. Přístup k... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata disponuje celkovou kapacitou 19ti lůžek, jenž jsou rozděleny do 5 pokojů a 2 apartmánů. Oba nabízené apartmány fungují jako samostatné obytné jednotky s vlastním sociálním zažízením (se sprchovým koutem, umyvadlem a WC), vlastní, plně vybavenou kuchyňkou (dvouplotýnkový vařič, lednička, rychlovarná konvice, nádobí a jídelní stůl), LCD televizí a... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimě zde najdete lyžařské areály, kde nejdelší sjezdovka měří 1200 metrů a její převýšení úctyhodných 200 metrů. Celé maloúpské okolí je protkáno běžkařskými tratěmi v čele s Krkonošskou magistrálou o celkové délce cca 24km. V létě se můžete vydat na nejrůznější cyklistické či trekové výlety.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petr Holubek
Informace poskytnul: Martina Walters
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz