Chata Carmen

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata stojí na jižní slunečné stráni, obklopena horskými loukami a lesy. Její poloha poskytuje krásný výhled na Úpské údolía hřebeny Krkonoš. V letních měsících je přímo u chaty k dispozici 5 parkovacích míst. V zimním období tato parkovací místa nejsou z pravidla přístupná a hosté musí parkovat na vyhrazeném parkovišti u hlavní silnice, cca 100m od chaty. Přístup k chatě od parkoviště je přímý po vlastní lávce přes potok pod chatou.
Vybavení a služby
Chata disponuje celkovou kapacitou 19ti lůžek, jenž jsou rozděleny do 5 pokojů a 2 apartmánů. Oba nabízené apartmány fungují jako samostatné obytné jednotky s vlastním sociálním zažízením (se sprchovým koutem, umyvadlem a WC), vlastní, plně vybavenou kuchyňkou (dvouplotýnkový vařič, lednička, rychlovarná konvice, nádobí a jídelní stůl), LCD televizí a satelitem. Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje nemají vlastní sociální zařízení, ale mají k dispozici 2 samostatné koupelny se sprchovými kouty a umyvadly a 4 toalety. Dominantou přízemí je velká společenská místnost s LCD televizí a se satelitem. V přízemí se dále nachází dvě samostatné koupelny se sprchovými kouty, umyvadly a 4x WC. K dispozici je zde také lyžárna se sušárnou.

Pobyt se psem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
V zimě zde najdete lyžařské areály, kde nejdelší sjezdovka měří 1200 metrů a její převýšení úctyhodných 200 metrů. Celé maloúpské okolí je protkáno běžkařskými tratěmi v čele s Krkonošskou magistrálou o celkové délce cca 24km. V létě se můžete vydat na nejrůznější cyklistické či trekové výlety.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz