PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Český Ráj » Ubytování » Březka » Chata Březka

Chata Březka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Březka
Adresa: 
KINČL Libor, Za Humny 67, Železnice, 507 13
Web adresa:
www.ceskehory.cz/brezka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jičín

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Garáž

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Objekt s dvěma samostatnými sekcemi, z nichž každá má vlastní soc.zařízení s WC, sprch.koutem a kuchyň.linku. Celková kapacita 8 lůžek. Dále BTV,lednice el.přímotop,mikrovlná trouba, gril. Parkování u chaty, nebo v uzam. garáži. IDEÁLNÍ PRO RODINY S DĚTMI, CYKLOTURISTIKU! Jinolické rybníky 300m.

Chata Březka Společné prostory
Lyžárna/kolárna
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sportovní hřiště
Dětské hřiště
Venkovní posezení
Venkovní gril
Venkovní terasa
Ohniště
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Povlečení
Parkování
Garáž
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (300m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt se nachází v bezprostřední blízkosti Jinolických rybníků v chatové osadě Březka. Jedná se o klidnou lokalitu s dobrou dostupností do centra Jinolických rybníků (300m) či Prachovských skal (1,5km). Ideální jako výchozí bod pro pěší i cykloturistiku.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Zrekonstruovaný objekt rekreačního zařízení se 2 samostatnými sekcemi, z nichž každá má vlastní sociální zařízení s WC, sprch. koutem, vybavenou kuchyňskou linku. Kapacita každé sekce 4 lůžka. Možnost stanování na pozemku u chaty. Dále BTV, el.přímotop, MVtrouba, gril. Parkování u chaty, nebo v uzamykatelné garáži, travnaté sportoviště, pískoviště, zahradní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Prachovské skály 1,5km, hrad Trosky 6km, Jinolické rybníky }koupání, vodní sporty) 300m. Okolní hrady a zámky (do 20km): Kost, Humptrecht, Valdštejn, Hrubá Skála, Hrubý Rohozec. Zastávka autobusu - cyklobusu trasa Jičín - Turnov 100m. Zastávka ČD s možností přepravy kol 2,5km. Půjčovna kol Jinolické rybníky - hráz 500m.

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Kinčl Libor
Informace poskytnul: Kinčl Libor
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz