Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází v bezprostřední blítzkosti Jinolických rybmíků v chatové osadě Březka. Jedná se o klidnou lokalitu s dobrou dostupností do centra Jinolických rybníků (300m) či Prachovských skal (1,5km). Ideální jako výchozí bod pro pěší i cykloturistiku.

  Vybavení a služby

Zrekonstruovaný objekt rekreačního zařízení se 2 samostatnými sekcemi,z nichž každá má vlastní sociální zařízení s WC, sprch. koutem, vybavenou kuchyňskou linku. Kapacita každé sekce 4 lůžka. Možnost stanování na pozemku u chaty. Dále BTV, el.přímotop, gril. Parkování u chaty, nebo v uzamykatelné garáži, travnaté sportoviště, pískoviště, zahradní posezení, ohniště, gril. Centrum Jinolických rybníků - kemp, restaurace, obchod 300m. IDEÁLNÍ PRO RODINY S DĚTMI - CYKLOTURISTIKU.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Prachovské skály 1,5km, hrad Trosky 6km, Jinolické rybníky }koupání, vodní sporty) 300m. Okolní hrady a zámky (do 20km): Kost, Humptrecht, Valdštejn, Hrubá Skála, Hrubý Rohozec. Zastávka autobusu - cyklobusu trasa Jičín - Turnov 100m. Zastávka ČD s možností přepravy kol 2,5km. Půjčovna kol Jinolické rybníky - hráz 500m.

Zpět


TOPlist
  Chata Březka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Březka
Ceník ubytování a stravování