PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Pernink » Chata Archa

Chata Archa

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Pernink
Adresa: 
Nádražní 224, Pernink
Fax: 
+420-730 165 090
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-archa
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 47 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 875 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pernink

Po domluvě

Chata Archa se nachází v krásném prostředí Krušných hor, který je rájem pro cyklisty, turisty, lyžaře, rodiny s dětmi a pro všechny, kteří hledají klid, ale i sportovní vyžití. Možnost pronájmu celé chaty ve 12-ti pokojích (47 míst). Volejbalové hřiště, společenská místnost, lyžařské areály v obci.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata Archa se nachází v srdci Krušných hor mezi obcemi Abertamy a Horní Blatná. V okolí je velké množství turistických cílů, které lze navštívit v létě, ale i v zimě na běžkách. Perninkem prochází obrovské množství značených turistických, běžeckých, ale i cyklistických tras. Samotná chata se nachází na okraji obce 5 minut od vlakového nádraží. V obci jsou restaurace,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata je určena především pro velké party bez přítomnosti majitele. Lze pronajmout celý objekt, ve kterém se nachází 12 pokojů a 47 míst. Součástí chaty je velká společenská místnost, společná kuchyň, sociální zařízení na chodbě. Velký pozemek, na kterém se dá parkovat, volejbalové hřiště, venkovní posezení, gril, ohniště, možnost zapůjčení pípy a sportovního vybavení, pískoviště... Pozemek sousedí s krásným lesem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V těsné blízkosti se nachází značené turistické trasy a lyžařské areály. Koupání v Jáchymově a v Potůčkách. Autem dostupné areály - Plešivec (5 minut), Boží Dar - Neklid (10 minut), Klínovec (15 minut). Přímo v obci množství restaurací, dva obchody, bankomat a benzínová pumpa.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Michal Jelínek
Informace poskytnul: Chata Archa
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz