Chata Archa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Archa se nachází v srdci Krušných hor mezi obcemi Abertamy a Horní Blatná. V okolí je velké množství turistických cílů, které lze navštívit v létě, ale i v zimě na běžkách. Perninkem prochází obrovské množství značených turistických, běžeckých, ale i cyklistických tras. Samotná chata se nachází na okraji obce 5 minut od vlakového nádraží. V obci jsou restaurace, obchody, dva lyžařské areály a osvětlený běžkařský okruh. V létě a na podzim je tato oblast rájem houbařů.
Vybavení a služby
Chata je určena především pro velké party bez přítomnosti majitele. Lze pronajmout celý objekt, ve kterém se nachází 12 pokojů a 47 míst. Součástí chaty je velká společenská místnost, společná kuchyň, sociální zařízení na chodbě. Velký pozemek, na kterém se dá parkovat, volejbalové hřiště, venkovní posezení, gril, ohniště, možnost zapůjčení pípy a sportovního vybavení, pískoviště... Pozemek sousedí s krásným lesem.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V těsné blízkosti se nachází značené turistické trasy a lyžařské areály. Koupání v Jáchymově a v Potůčkách. Autem dostupné areály - Plešivec (5 minut), Boží Dar - Neklid (10 minut), Klínovec (15 minut). Přímo v obci množství restaurací, dva obchody, bankomat a benzínová pumpa.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz