Chánův mlýn

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Vlachovo Březí
Adresa: 
Chánův mlýn, ubytování Chánová, Bezručova 315, 38422 Vlachovo Březí
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-388 329 363, 728 745 295
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
sites.google.com/site/ubytovanichanova
www.ceskehory.cz/chanuvmlyn
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 525 m.

Po domluvě

Nabízím ubytování ve 3 apartmánech(5osob, 3 osoby a 2 osoby).Každý apart. má svůj vchod ze zahrady. Stravování- vlastní.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Prachaticko, Vlachovo Březí, bývalý mlýn na Libotyňském potoce na okraji městečka. V těsném sousedství je les a rybník, za rybníkem je veřejné koupaliště. Z centra k "Chánovu mlýnu" je 1.5km směrem na Čkyni. Do Vlachova Březí je dobré autobusové spojení.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v soukromí, u lesa a rybníka,3 apartmány (pro 5 osob, pro 3 osoby a 2 os), každý má svůj vchod ze zahrady. Stravování si hosté zajišťují sami, každý apartmán má plně vybavenou kuchyňku. Hosté mohou používat zahradu, okolí našeho rybníka, jednoduchý zahradní nábytek, houpačku, pískoviště pro děti, altánek a gril.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V samotném Vlachovo Březí jsou obchody s potravinami, lékárna, lékař, benzín pumpa, hospody, ... Z kulturních památek: selské baroko, židovský hřbitov, křížová cesta, kostel... V blízkém okolí: Husinec - rodný dům M.J.Husa, Prachatice, Volyně, hrad Helfenburg, zámek Kratochvíle ... Do 50km České Budějovice, Český Krumlov, Hluboká, Lipno ... Lyžařské terény na Zadově Vlachovo Březí

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Chánová Dagmar
Informace poskytnul: Chánová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz