České hory » Orlické hory » Ubytování » Nedvězí » Chalupa v Nedvězí v Orlických horách

Chalupa v Nedvězí v Orlických horách

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Nedvězí
Adresa: 
Nedvězí 24
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 229 561
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupanedvezi

kapacita  kapacita: 5 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Deštné v Orlických Horách počasí Deštné v Orlických Horách

počasí Ski areál Sedloňov počasí Ski areál Sedloňov

Deštné v O.h. hlásí 50 - 110 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v malebném místě Orlických hor, 6km od Deštného, rekreačního centra Orlických hor. Chalupa je umístěna na kopci nad vesničkou Nedvězí. Má příjemné okolí a poskytuje dostatek soukromí (patří k ní velký neoplocený pozemek).
Vybavení a služby
K dispozici je obytná kuchyň a dvě ložnice s pěti lůžky celkem. Topení je zajištěno kachlovými a akumulačními elektrickými kamny. Dále kuchyňský kout s vybavením, sprchový kout s teplou vodou, WC, chladnička a televize.
Rekreace a služby v okolí
Místo je vhodné pro letní i zimní rekreaci s možností nejrůznějších výletů do okolí (Deštné 6km, Dobruška 10km, Opočno 15km, pevnost Dobrošov 15km, Náchod 20km, Nové Město n.Metují 10km, Rychnov n. Kněžnou 30km, Hradec Králové 42km). V letní sezóně je možné využít ke koupání koupaliště v 5km vzdáleném Janově nebo v Dobrušce a cykloturistických tras po hřebenech... více >>
Provozovatel: Jana Krejzová
Informace poskytnul: Jana Krejzová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz