České hory » Krkonoše » Ubytování » Prkenný Důl » Chalupa v Krkonoších

Chalupa v Krkonoších

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Žacléř, Prkenný Důl
Adresa: 
Petr Sobotka, nám. Osvobození 247/7, 541 01 Trutnov
Telefon: 
+420-606 153 047, 723 498 602
Web adresa:
www.krkonosechalupa.cz
www.ceskehory.cz/krkonosechalupa

Poloha a dosažitelnost
Chalupa je umístěna ve východní části Krkonoš v Krkonošském národním parku, v bezprostřední blízkosti Prkenného dolu. Jak se k chalupě dostanete ? Z Trutnova jeďte směrem na Pec pod Sněžkou, po 4km odbočte vpravo na Žacléř. Až po cca 8km dojedete do Prkenného dolu, dejte se cestou nahoru směr penzion Ozon, kde 100m nad penzionem chalupu naleznete. V létě parkoviště ... více >>
Vybavení a služby
Chalupa je zařízena v krkonošském stylu a pro vaše maximální pohodlí. Celková obytná plocha 95m2 zahrnuje: kuchyň, obývací kout, jídelnu, 2 ložnice po 4 lůžkách, koupelnu s WC a sprchou. Vašemu komfortu přispěje vytápění elektrickými přímotopy, barevná TV, satelit a možnost grilování. K nastolení romantické pohody můžete využít topení v kachlových kamnech.
Rekreace a služby v okolí
Jde o velmi klidné místo přímo stvořené k odpočinku a relaxaci. V blízkém okolí naleznete nejen spoustu atraktivních míst vhodných k navštívení, ale téměř nekonečné možnosti pro kvalitní sportovní vyžití. Doporučené výlety: Rýchorský prales, Adršpašské skály, předválečné opevnění (např. tvrz Stachelberg), ZOO ve Dvoře Králové, vyhřívané bazény v Trutnově, koupací a tenisový areál Dolce.
Provozovatel: Petr Sobotka
Informace poskytnul: Eva Sobotková
TOPlist