PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa U Lásků

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Orlické Záhoří
Adresa: 
Orlické Záhoří 86, 517 64
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupalaskovi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Parkování

Malá chalupa, která se nachází ve středu Orlického Záhoří. Krásně a moderně vybavená novostavba se společenskou místností, aktivitami a venkovním posezením u ohniště, kde si svůj pobyt užijete.

Chalupa U Lásků Společné prostory
Lyžárna/kolárna
Televize
Stolní fotbal
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Ohniště
Stolní fotbal
Stolní tenis
Povlečení
Ručníky
Parkování
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (3km)
U běžkařských tratí (550m)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (400m)
U cyklostezky (50m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází ve středu Orlického Záhoří. Parkování přímo u chalupy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa nabízí ubytování ve 3 apartmánech. Apartmán I pro 3 osoby, Apartmán II pro 4-5 osob, Apartmán III pro 5-6 osob. Všechny apartmány mají vlastní plně vybavenou kuchyň, sociální zařízení, internet a televizi. Pro malé děti lze vypůjčit přenosnou postýlku a jídelní židli. Ve společenské místnosti máme stolní fotbal a tenis, televizi. U chaty je kolárna... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Potraviny 750m, pošta 800m, Infocentrum 800m. Rybník (400m) - v létě koupání, v zimě bruslení. Černá Voda (1.5km) - Relaxační centrum pro děti. Kostel Nanebevzetí Panny Marie (10km) - zrekonstruovaný kostel se skleněnou střechou. Rozhledna Vrchmezí (15km) - nejvýše položená rozhledna na česko-polské hranici. Samota Adelheid (12km) - kostel zaniknuté vesnice... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Chalupa U Lásků s.r.o.
Informace poskytnul: p. Lásková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz