Chalupa Třeboň

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Třeboň
Adresa: 
Dana Weckelova
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-721 641 238 po 19 hod.
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/weckelova

kapacita  kapacita: 10 lůžek


Poloha a dosažitelnost

Vesnice Liborezy se nachází mezi Treboni(8km) a J. Hradcem (12km). Straz nad Nezarkou 8km, Stankov a Chlum u Trebone 6km. Autobusove spojeni uvedenymi smery, vlak v Treboni. Objekt je uprostred obce, 200m hospoda, 100m obchod Jednoty, autobus 400m. Koupani v nadrzi v obci, ci v okolnich rybnicich. Cyklostezky hned u domu. Také do Rakouska pres nádherný les.Vse CHKO Trebon, CHKO J. Hradec.

Vybavení a služby

Tri samostatne pokoje, tri koupelny, kompletne vybavena kuchyn. Vse nove, moderni. Pracka rovnez k dispozici. V koupelne podlahove topeni, jinak krbova kamna. V zimni zahrade posezeni i pro 10 osob mozne. Na zahrade parkovani, ale i grilovani a misto pro detske hry, stanovani.Kola je mozne na noc zaparkovat v zimni zahrade.

Rekreace a služby v okolí

Nabidka ma siroke spektrum. Pro milovniky prirody, cyklisty, rybare, vodaky a vsechny, kteri proste maji radi jihoceske ambiente. Neni nutne se masivne ucastnit sportu, ale treba si jen tak zajit na houby, ci projit se do drive uzavrenych hranicnich prostorach, kde je zajimava jak fauna, tak flora, take diky rozsahlym raselinistim. Rakousko je cca 6km pro cyklisty - cyklostezky.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Bursikova Anna, Weckelova D.
Informace poskytnul: Bursikova Anna
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz