PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Třeboň » Chalupa Třeboň

Chalupa Třeboň

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Třeboň
Adresa: 
Dana Weckelova
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Chalupa Třeboň chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Bezbariérové

Rekonstruovaná chalupa uprostřed malé vsi 8km od Třeboně. Tři samostatné pokoje, uprostřed kuchyň. Plovoucí podlahy, nový nábytek, kompletně zařízená kuchyně, 3 koupelny, pračka, zimní zahrada, zahrada s grilem, pohodová dovolená uprostřed panenské přírody, cyklostezky přímo od domu, lesy.

Chalupa Třeboň Detailní informace
1x
Chalupa
Typ jednotky: Chata/chalupa
9 Lůžek + 1 Přistýlka, 3x Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa
Ložnice 1:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
1x Přistýlka
Ložnice 2:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Ložnice 3:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Televize
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Venkovní gril
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Pračka
Žehlička
Bezbariérové
Oploceno
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U cyklostezky (1m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vesnice Libořezy se nachází mezi Třeboní (8km) a J. Hradcem (12km). Stráž nad Nežárkou 8km, Stankov a Chlum u Třeboně 6km. Autobusové spojení uvedenými směry, vlak v Třeboni. Objekt je uprostřed obce, 200m hospoda, 100m obchod Jednoty, autobus 400m. Koupání v nádrži v obci, či v okolních rybnících. Cyklostezky hned u domu. Také do Rakouska přes nádherný les. Vše CHKO Třeboň, CHKO J. Hradec.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa je v současné době v částečné rekonstrukci (koupelny, zimní zahrada, podkroví). Rezervace možné od března 2022.

Tři samostatné pokoje, tři koupelny, kompletně vybavená kuchyň. Vše nové, moderní. Pračka rovněž k dispozici. V koupelně podlahové topení, jinak krbová kamna. V zimní zahradě posezení i pro 10 osob možné. Na zahradě parkování, ale i... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nabídka má široké spektrum. Pro milovníky přírody, cyklisty, rybáře, vodáky a všechny, kteří prostě mají rádi jihočeské ambiente. Není nutné se masivně účastnit sportu, ale třeba si jen tak zajít na houby, či projít se do dříve uzavřených hraničních prostorách, kde je zajímavá jak fauna, tak flora, také díky rozsáhlým rašeliništím. Rakousko je cca 6km pro cyklisty - cyklostezky.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz