Chalupa Tábůrek

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Rovensko pod Troskami
Adresa: 
Jiráskova 234, Rovensko p/Tr
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 272 228
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
taburek.webnode.cz/ www.ceskehory.cz/taburek
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

počasí Troskovice počasí Troskovice

Wi-Fi

Po domluvě

Chalupa Tábůrek, to je příležitost, jak během zimní dovolené poznat vyhlášené lyžařské areály v Harrachově, Rokytnici, Špindlerově mlýně nebo Liberci, ale také méně známé sjezdovky a upravené běžecké tratě v nejbližším okolí - Kozákov, 11km, Vysoké n/J (Skiareál Šachty), Paseky n/J, Jablonec n/J 30k


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rovensko pod Troskami leží v Podkrkonoší, mezi Turnovem a Jičínem směrem na Semily. Autem dojedete přímo k objektu. U oploceného objektu je parkování pro 5 aut.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celková kapacita 12-16 osob. Tři čtyřlůžkové ložnice s možností přistýlek. Velmi prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Bezbariérový přístup do přízemí. V každé ložnici je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V přízemí je další WC. Vytápění: Ústřední topení, teplotu ovládáte sami pomocí programovatelného termostatu. Kuchyň je standartně... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V Rovensku – zimní stadion (bruslení), tělocvična (tenis... ). Do 10km - Lomnice, Kozákov - upravené běžecké tratě, sjezdovky, skok. můstek... Do 30km - Vysoké n/J(Skiareál Šachty), Jilemnice, Jablonec n/J(Snowhill), Tanvald(Špičák)... Do 40km – Paseky, Rokytnice, Benecko, Herlíkovice (Žalý), Liberec (Ještěd)... Za špatného počasí Aquacentrum v Jičíně, Babylon... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Stanislav Kočí
Informace poskytnul: S.Kočí
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz